Bovenkant van de pagina
Ga direct naar de navigatie
Ga direct naar de content

Partners

De activiteiten op 4 en 5 mei in Amsterdam worden georganiseerd in samenwerking met vele partners.

Opdrachtgever: Amsterdams 4 en 5 mei comité, Gemeente Amsterdam
Directie: Partizan Publik

Partners


Stille Tocht: met dank aan Stadsdeel Zuidoost, basisscholen De Blauwe Lijn en Achtsprong, SKC Weekendstudentproject, Vereniging voor Roma, Sinti en woonwagenbewoners, alle vrijwilligers, omwonenden en betrokkenen

Herdenkingen: met dank aan alle locaties, sprekers, vrijwilligers en wijkcomités

Theater Na de Dam: met dank aan alle locaties, sprekers, vrijwilligers en contactpersonen

Film- en Concert Na de Dam: met dank aan alle locaties, vrijwilligers en contactpersonen

Open Joodse Huizen: met dank aan het Joods Cultureel Kwartier, Denise Citroen, alle locaties, sprekers en vrijwilligers

Huizen van Verzet: met dank aan Corline van Es, alle locaties, sprekers, vrijwilligers en contactpersonen

Vrijheidsmaaltijden: Amsterdam Dialoog, Marije Vogelzang, Bernice Thijm, Bite Me, Jeditah van der Meulen, Karel Goudsblom /bakkerij MAMA, Johan Fretz, Tony's Chocolonely, Rabobank Amsterdam, alle locaties en sprekers

Bevrijdingsfestival Amsterdam: Het Vrije Westen, 2 Meijer Producties, Bits of Freedom, VPRO Tegenlicht, Movies That Matter

Buurtfestivals: St. Homomonument, 4 en 5 mei comité Zuidoost, Amsterdam Roest

Het Orakel op de Dam: Atelier van Lieshout, Amsterdams Fonds voor de Kunst, Mediamatic, Sendsteps, Michelle Hamers

Vrijheidscolleges: met dank aan Friso Wiersum, Crea Theater, De Balie, Rob Wijberg en Naeeda Aurangzeb

Bevrijdingsbioscoop: met dank aan Lukas Nelissen

Partners Bevrijdingsfestival / Nationaal Comité 4 en 5 mei:

vfonds, Amnesty International, WE Fashion, Ministerie van Defensie, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Rode Kruis, ProDemos, NOS, For(t) Freedom, 3FM

Mediapartners:

Het Parool
NOS, 3 FM, Vrij Nederland,
Folia, Amsterdam FM

Ontwerp:

LAVA design

app:

Linden Mobile

Met dank aan:

Lopers Bevrijdingsvuurestafette
Herdenkingscomite Hofkerk
Herdenkingscomite Jordaan
Herdenkingscomite Kop van Java
Herdenkingscomite Kroonvaarders - KNSM Loods 6
Herdenkingscomite Apollolaan
Herdenkingscomite De Baarsjes
Herdenkingscomite Eerste Weteringplantsoen
Herdenkingscomite Buitenveldert
Herdenkingscomite Nieuwendam
Herdenkingscomite Transvaalbuurt
Herdenkingscomite Tuindorp Oostzaan
Herdenkingscomite Zaanhof
4 en 5 mei comité Zuidoost
Herdenkingscomité Midden-Noord en de Banne
Herdenkingscomite Ransdorp
Herdenkingscomite De Pijp
Herdenkingscomite Amstelveenseweg
Herdenkingscomite Homomonument
Herdenkingscomite Zunderdorp
Herdenkingscomite Oud-West
Herdenkingscomite Osdorperweg
Herdenkingscomite Bos en Lommer
Herdenkingscomite Rivierenbuurt / fusilladeplaats Rozenoord
Herdenkingscomite Plantage en Weesperbuurt
Herdenkingscomite Plein 40-45
Herdenkingscomite Kees Brijde - Panamakade
Herdenkingscomite Haarlemmerweg
Herdenkingscomite Slotervaart-Overtoomseveld
Herdenkingscomite Ceramplein
Herdenkingscomite Ruma Khami
Herdenkingscomite IJburg
Namen en Nummers

Met speciale dank aan:
alle vrijwilligers.

Het programma op 4 en 5 mei wordt mogelijk gemaakt door een subsidie van de Gemeente Amsterdam. Het Amsterdams Bevrijdingsfestival wordt ook ondersteund door het Nationaal Comité 4 en 5 mei en het vfonds.