Partners

Onderdeel van: Herdenken en vieren

De activiteiten op 4 en 5 mei in Amsterdam worden georganiseerd in samenwerking met vele partners.

Opdrachtgever: Amsterdams 4 en 5 mei comité, Gemeente Amsterdam
Directie: Partizan Publik

Partners

Stille Tocht: met dank aan alle vrijwilligers, omwonenden en betrokkenen

Herdenkingen: met dank aan alle locaties, sprekers, vrijwilligers en wijkcomités

Theater Na de Dam: programma en organisatie door Theater Na de Dam, met dank aan alle locaties, theatermakers, vrijwilligers en contactpersonen
www.theaternadedam.nl

Oorlog in mijn buurt: met dank aan alle sprekers, scholen en scholieren
www.oorloginmijnbuurt.nl

Open Joodse Huizen en Huizen van Verzet: in samenwerking met Joods Cultureel Kwartier. Met dank aan alle locaties, sprekers, vrijwilligers. Speciale dank aan de redactie.
www.openjoodsehuizen.nl

Vrijheidsmaaltijden: alle locaties en sprekers

Festivals op 5 mei: St. Homomonument, Vrijland/Amsterdam Roest, Het Amsterdams Verbond

Amsterdams Bevrijdingsfestival/Het Vrije Westen:
Het Vrije Westen, vfonds, Sena, Waternet, Heineken, Westergasfabriek, Gemeente Amsterdam www.hetvrijewesten.eu

Mediapartners: Het Parool, AT5

Ontwerp: Studio Rooiejas, Reem Saouma, Corina Datema

Website: Driebit

 

Met dank aan:
Herdenkingscomite Hofkerk
Herdenkingscomite Jordaan
Herdenkingscomite Kop van Java
Herdenkingscomite Kroonvaarders - KNSM Loods 6
Herdenkingscomite Apollolaan
Herdenkingscomite De Baarsjes
Herdenkingscomite Eerste Weteringplantsoen
Herdenkingscomite Buitenveldert
Herdenkingscomite Nieuwendam
Herdenkingscomite Transvaalbuurt
Herdenkingscomite Tuindorp Oostzaan
Herdenkingscomite Zaanhof
4 en 5 mei comité Zuidoost
Herdenkingscomité Midden-Noord en de Banne
Herdenkingscomite Ransdorp
Herdenkingscomite De Pijp
Herdenkingscomite Amstelveenseweg
Herdenkingscomite Homomonument
Herdenkingscomite Zunderdorp
Herdenkingscomite Oud-West
Herdenkingscomite Osdorperweg
Herdenkingscomite Bos en Lommer
Herdenkingscomite Rivierenbuurt / fusilladeplaats Rozenoord
Herdenkingscomite Plantage en Weesperbuurt
Herdenkingscomite Plein 40-45
Herdenkingscomite Kees Brijde - Panamakade
Herdenkingscomite Haarlemmerweg
Herdenkingscomite Slotervaart-Overtoomseveld
Herdenkingscomite Ceramplein
Herdenkingscomite Ruma Khami
Herdenkingscomite IJburg
Namen en Nummers
Zuiderkerk
De Nieuwe Poort
Raad van Kerken - Oude Kerk

  • Locaties Theater Na de Dam
  • Locaties en organisatoren Concerten, Films, Lezingen, Rondleidingen programma
  • Locaties en sprekers in de Open Joodse Huizen en Huizen van Verzet. 
  • Locaties en sprekers Vrijheidsmaaltijden
  • Lopers Bevrijdingsvuurestafette, MacBike
  • Bevrijdingsfestival Amsterdam/Het Vrije Westen: Amnesty International, ProDemos, Veteraneninstituut, Rode Kruis, Westerunie, North Sea Jazz Club, Pacific, Grote Prijs Van Nederland, Kunstsmaak, SOOP, Volta
  • Vrijheidsmaaltijden: Parra
  • Verspreiding: Flyerman

Met speciale dank aan:
alle vrijwilligers

Het programma op 4 en 5 mei wordt mogelijk gemaakt door een subsidie van de Gemeente Amsterdam. Het Amsterdams Bevrijdingsfestival wordt ook ondersteund door het Nationaal Comité 4 en 5 mei en het vfonds.