Artikel

Contact

Krans

Kransen op de Dam

Contactgegevens van het Amsterdams 4 en 5 mei comité:

Voor Amsterdams Bevrijdingsfestival/Het Vrije Westen: www.hetvrijewesten.eu
Contact bandprogrammering Bevrijdingsfestival Amsterdam / Het Vrije Westen: Per Meijer (coördinator/programma) per@hetvrijewesten.eu

Voor Nationale herdenking op de Dam en het 5 mei-concert op de Amstel:
Contact via Nationaal Comité 4 en 5 mei: www.4en5mei.nl

/////////////

Amsterdams 4 en 5 mei comité

kantoor en postadres:
Tolhuisweg 2
1031 CL Amsterdam
020-5287129

e-mail: info@4en5meiamsterdam.nl

Organiseer jij op 4 of 5 mei een activiteit in Amsterdam? Neem dan contact met ons op, dan kunnen we deze meenemen in de communicatie.

Het team:

Thijs Middeldorp (zakelijk directeur) thijsmiddeldorp@4en5meiamsterdam.nl
Joost Janmaat (programmadirecteur) joostjanmaat@4en5meiamsterdam.nl


Communicatie
contact Ronnie Kroes ronniekroes@4en5meiamsterdam.nl
online media: Kim Tawjoeram kimtawjoeram@4en5meiamsterdam.nl


Stille Tocht en Herdenkingen
contact: info@4en5meiamsterdam.nl


Film, Concerten, Rondleidingen
contact: info@4en5meiamsterdam.nl


Herdenking in mijn Buurt en jongerencomité
 contact: Camiel van Zilfhout

camielvanzilfhout@4en5meiamsterdam.nl

Theater Na de Dam
contact: www.theaternadedam.nl

Oorlog in mijn buurt contact: www.oorloginmijnbuurt.nl

Open Joodse Huizen / Huizen van Verzet contact: openhuizen@4en5meiamsterdam.nl

Vrijheidsmaaltijden 
Valerie Verkerke: valerieverkerke@4en5meiamsterdam.nl
Carlijn Limburg: carlijnlimburg@4en5meiamsterdam.nl 

Ontwerp
Studio Rooiejas / Corine Datema

Website
Driebit

Volg ons ook via 
Facebook facebook.com/4en5meiamsterdam
Twitter @45meiamsterdam
Instagram 4en5meiamsterdam
Youtube www.youtube.com/user/4en5meiamsterdam
Flickr www.flickr.com/photos/4en5meiamsterdam/albums

Persinformatie, logo en persfoto's vind je op de perspagina