Artikel

Contact

Kransen op de Dam

Contactgegevens van het Amsterdams Bevrijdingsfestival/Het Vrije Westen: www.hetvrijewesten.eu
Voor bandprogrammering Bevrijdingsfestival Amsterdam / Het Vrije Westen: Per Meijer (coördinator/programma) per@hetvrijewesten.eu

Contactgegevens van het Amsterdams 4 en 5 mei comité:

kantoor en postadres:
Tolhuisweg 2
1031 CL Amsterdam
020-5287129

e-mail: info@4en5meiamsterdam.nl

Organiseer jij op 4 of 5 mei een inhoudelijke activiteit over herdenken of vieren in Amsterdam? Vul dan hier je programma informatie in. 

Het team:

Thijs Middeldorp (zakelijk directeur) thijsmiddeldorp@4en5meiamsterdam.nl
Joost Janmaat (programmadirecteur) joostjanmaat@4en5meiamsterdam.nl
Ronnie Kroes (communicatie) ronniekroes@4en5meiamsterdam.nl
Valerie Verkerke (site/social media) valerieverkerke@4en5meiamsterdam.nl

 

Stille Tocht en Herdenkingen contact: Nikki Boot nikkiboot@4en5meiamsterdam.nl


Film, Concerten, Rondleidingen contact: Lauren Heida laurenheida@4en5meiamsterdam.nl


Theater Na de Dam
contact: www.theaternadedam.nl

 

Oorlog in mijn buurt contact: www.oorloginmijnbuurt.nl

 

Open Joodse Huizen / Huizen van Verzet contact: Esther Gaarlandt (projectleider) esthergaarlandt@4en5meiamsterdam.nl

 

Vrijheidsmaaltijden contact: Carlijn Limburg (programmamaker/producent) carlijnlimburg@4en5meiamsterdam.nl

 

Ontwerp
Studio Rooiejas / Reem Saouma / Corine Datema 

Website 

Driebit

 

Volg ons ook via 
Facebook facebook.com/4en5meiamsterdam
Twitter @45meiamsterdam
Instagram 4en5meiamsterdam
Youtube www.youtube.com/user/4en5meiamsterdam
Flickr www.flickr.com/photos/4en5meiamsterdam/albums

Persinformatie, logo en persfoto's vind je op de perspagina